Починається прийом заявок на участь у всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Музика нас з’єднала-2019».

Починається прийом заявок на участь у всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Музика нас з’єднала», півфінал якого  в Києві (дата буде оголошена окремо) , а фінал та гала-концерт відбудеться в серпні в місті  Покровськ.

Даний фестиваль – це конкурс виконавців патріотичної пісні, які плекають любов до України та своєю творчістю прославляють її. Також фестиваль спрямований на виявлення та підтримку творчих і обдарованих молодих людей, які  мають у своєму репертуарі багато патріотичної тематики; розвиток їх здібностей та підвищення рівня виконавської майстерності; розвиток і зміцнення культури України; обмін духовними і культурними цінностями людей з різними життєвими позиціями, але патріотами в душі.

Відбираються учасники віком від 16 років.

Щоб пройти реєстрацію на участь у прослуховуванні, необхідно з 17 січня по 30 квітня 2019 відправити на пошту [email protected] дані:
— анкету учасника та творчу біографію;
— аудіозаписи (патріотична тематика) на вибір учасника (2 шт. у форматі wav/mp3);
— відеокліпи або репортажну зйомку в хорошій якості для демонстрації;
— фотопортрет та фотографію у повний зріст (у форматі jpg/рng).

За результатами конкурсних виступів у півфіналі призи і премії НЕ присуджуються.

За результатами конкурсних виступів у ФІНАЛІ КОНКУРСУ присуджуються нагороди:

«Гран-прі» — 50 000 грн;

«1 місце » — 25 000 грн;

«2 місце » — 15 000 грн;

«3 місце» — 10 000 грн.

Для участі у відборі Ви повинні підготувати:
— пісню українською або російською мовою на патріотичну тематику, яка найбільш яскраво відображає Вашу виконавську майстерність та артистичні здібності;
— фонограми «мінус».

Півфінал відбудеться  в Києві, адресу та час буде оголошено пізніше . За результатами рішення професійного журі буде визначено кращих учасників, які і будуть виступати у фіналі та якщо отримають призове місце на гала-концерті в Покровську в серпні 2019 року.