Стали відомі конкурсанти від України на Міжнародний фестиваль «Слов’янський базар-2016».

Переможці національного відбору і Влад Багінський

Переможці національного відбору і Влад Багінський

19 березня 2016 року в Україні пройшов національний відбірковий тур для участі в конкурсах XXV Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську». За право виступити на одному з найпрестижніших майданчиків Європи боролися 47 виконавців практично з усіх регіонів країни.

Кастинг, який знімали три телеканали, пройшов в столичній академії Сучасної освіти. До складу журі увійшли: відомий композитор і продюсер Михайло Некрасов, телережисер Ірина Слепушова та народна артистка України Оксана Пекун. Очолив суддівську колегію керівник Національної опери України Анатолій Солов’яненко. Вибрати найдостойніших було непросто: дивував високий рівень підготовки виконавців, а деякі конкурсанти пройшли, можна сказати, «вогонь, воду і мідні труби» життя на сцені. Серед конкурсантів відбору були: екс-фабрикант Денис Любимов, фіналісти проекту «Х-фактор» Владислав Курасов і Кирило Каплуновський.

Цікаво, що в пісенному конкурсі брала участь навіть радник голови районної адміністрації міста Василькова Яніна Орлова.
За підсумками тривалих нарад серед 32 кандидатів на участь в XIV Міжнародному дитячому музичному конкурсі «Вітебськ-2016» журі обрало двох конкурсанток.

mariettaways33Конкурсантка від України на XXV Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні «Слов’янський бараз у Вітебську-2016» Marietta Ways.

Marietta Ways — молода українська співачка. Свою творчу кар’єру виконавиця почала з раннього дитинства. Перший свій альбом «Діти — це золото» Марієтта записала у віці 10 років.

У 2009 співачка випустила альбом «Мрія — дорога». Робота в студії та записи нових пісень ознаменували тінейджеркий етап в творчості співачки. Нові пісні увійшли до альбому «Мої 16», який Марієтта представила широкій аудиторії в 2011 році.
З 2012 року Марієтта вирішує вдосконалювати вокал в Київському інституті музики ім. Глієра. В цей же час вона набирає популярність завдяки участі в Міжнародному вокальному проекті «10+10 Україна — Грузія».

У 2013 році Марієтта стає фіналісткою Національного відбору на Євробачення від України і випускає альбом «Смак тебе». Нові треки: «Я тебе люблю», «Не відпускаю» і підготовка англомовного альбому «Heartbeat» остаточно сформували образ чуттєвої і енергійної співачки, яка не поспішає за модою, і намагається донести в своїй музиці гармонію, мелодійну основу і правдивість.

У 2015 році трек «Heartbeat» увійшов в десятку фіналістів міжнародного конкурсу «Unsigned» в США, вигравши право промоутингу однойменного альбому в 60 країнах світу.

Сьогодні Marietta Ways стрімко набирає популярність і визнання публіки. Це співачка, за спиною якої великий творчий і концертний досвід.
_LAB7902

Конкурсантка від України на XIV Міжнародний дитячий музичний конкурс «Слов’янський базар у Вітебську-2016» Катерина Манузіна.

Катерина Манузіна — киянка. Закінчила 5 клас школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Навчається у школі мистецтв №5 у м. Біла Церква по класу естрадного вокалу (педагог – Галина Білогуров ) і за класом фортепіано.

З 7 років пише музику і вірші. Вперше виступила на сцені в 5 років. Катя є володарем Гран-прі Міжнародного дитячого конкурсу «Соняшник», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

З 8 років займається танцями в студії сучасної класичної хореографії «Fly».

У своєму ранньому віці Катерина є досить «титулованою» дитиною:
Лауреат 1-ї премії Міжнародного конкурсу «Королівство мистецтв».
Лауреат 1-ї премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сонце за нас».
Володар Гран-прі конкурсу талантів «Музичний фонтан» на приз мера міста Біла Церква.
Лауреат 1-ї премії Всеукраїнського конкурсу «Music dance fest».
Лауреат 2-ї премії Міжнародного конкурсу «Кришталева гроно».
Володар Гран-прі Міжнародного телевізійного конкурсу «Створи своє майбутнє зараз». Лауреат 1 премії 18 обласного фестивалю-конкурсу «Дебют».
Володар спеціального призу 2-го Всеукраїнського конкурсу дитячої вокальної імпровізації «Catapulta Jam».

У 2015 році Катя стала фіналістом телевізійного проекту «Голос. Діти», після чого бере участь у Всеукраїнському концертному турі «Потап. Діти».

Актриса дубляжу. Озвучила головну роль в музичному фільмі «Енні» (США) .