Стали відомі представники від України на ХХVІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську-2018».


У Києві 4 березня пройшов відбір на фестиваль «Слов’янський базар-2018», який буде проводитись з 12 по 16 липня 2018 року у місті Вітебськ, Білорусь.

За право представити Україну на «Слов’янському базарі-2018» боролись понад 70 сольних вокалістів, які пройшли перший тур та були запрошені у фінал конкурсу. Національний відбір претендентів від України на конкурс пройшов в актовій залі столичної «Академії Сучасної Освіти А+».

«Мене дуже радує, що з кожним роком інтерес до «Слов’янського базару» росте. Про це свідчить кількість анкет, які приходили на офіційну пошту. Зараз українська пісня знаходить зовсім нове обличчя – наша культура росте з кожним роком. У нас є сильні вокалісти, які можуть представити Україну на Слов’янському базарі та отримати перемогу». – говорить Влад Багінський, голова журі національного відбору.

Журі було непросто вибрати кращих, тому що за поїздку до Вітебську прийшли боротися конкурсанти з високим рівнем підготовки, які пройшли «бойове хрещення» на численних конкурсах і талант-шоу. Географія учасників конкурсу теж дуже широка – на кастинг з’їхалися представники Одеської, Івано-Франківської, Вінницької, Полтавської, Львівської, Луганської, Донецької та Київської областей України.

«Ми провели колосальну роботу, щоб взяти найкращих, і я можу стверджувати, що Україну в Білорусі представлятимуть справжні бійці з неперевершеним голосом, сильним характером та великою душею. Особисто я вірю в наших переможців». – відмітив Влад Багінський.

У результаті прослуховувань були визначені власники заповітної «путівки» до Білорусі. Представлять Україну на XXVII Міжнародному дитячому музичному конкурсі «Вітебськ-2018» – Балабанов Олександр, а на XXVII Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Вітебськ-2018» – Міла Нітіч.

«Для мене це дуже хвилююча мить, адже тепер я розумію, що буду представляти всю Україну на XXVII Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Вітебськ-2018». Я буду робити все можливе, щоб достойно представити нашу країну». – пообіцяла Міла Нітіч.