Починається прийом заявок на участь у всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Музика нас з’єднала».

Починається прийом заявок на участь у всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Музика нас з’єднала», півфінал якого  в Києві (дата буде оголошена окремо) , а фінал та гала-концерт відбудеться з 23 по 26 серпня в Покровську.

Даний фестиваль – це конкурс виконавців патріотичної пісні, які плекають любов до України та своєю творчістю прославляють її. Також фестиваль спрямований на виявлення та підтримку творчих і обдарованих молодих людей, які  мають у своєму репертуарі багато патріотичної тематики; розвиток їх здібностей та підвищення рівня виконавської майстерності; розвиток і зміцнення культури України; обмін духовними і культурними цінностями людей з різними життєвими позиціями, але патріотами в душі.

За результатами конкурсних виступів у півфіналі призи і премії НЕ присуджуються. Учасник півфіналу, який не пройшов до ФІНАЛУ КОНКУРСУ, отримує Свідоцтво, яке підтверджує його участь у півфіналі ФЕСТИВАЛЮ.

За результатами конкурсних виступів у ФІНАЛІ КОНКУРСУ присуджуються нагороди:

«Гран-прі» — 50 000 грн;

«1 місце » — 25 000 грн;

«2 місце » — 15 000 грн;

«3 місце» — 10 000 грн.

Відбираються учасники віком від 15 років.

Щоб пройти реєстрацію на участь у прослуховуванні, необхідно з 24 липня по 12 серпня 2018 відправити на пошту [email protected] наступні дані:
— творчу біографію;
— аудіозаписи (патріотична тематика) на вибір учасника (2 шт. у форматі wav/mp3);
— відеокліпи або репортажну зйомку в хорошій якості для демонстрації;
— фотопортрет та фотографію у повний зріст (у форматі jpg/рng).

Для участі у відборі Ви повинні підготувати:
— пісню українською мовою на патріотичну тематику, яка найбільш яскраво відображає Вашу виконавську майстерність та артистичні здібності;
— фонограми «мінус».

Півфінал відбудеться  в Києві, вул. Мельнікова 42, . За результатами рішення професійного журі буде визначено кращих учасників, які і будуть виступати у фіналі та якщо отримають призове місце на гала-концерті в Покровську з 23 по 26 серпня 2018 року.

«Про фестиваль патріотичної пісні «Музика нас з’єднала»»

аФінал та гала-концерт фестивалю патріотичної пісні «Музика нас з’єднала» відбудеться з 23 по 26 серпня 2018 року в Покровську.

Конкурс виконавців патріотичної пісні спрямований на виявлення та підтримку творчих і обдарованих молодих людей, які мають у своєму репертуарі багато патріотичної тематики; розвиток їх здібностей і підвищення рівня виконавської майстерності; розвиток і зміцнення культури України, обмін духовними і культурними цінностями людей з різними життєвими позиціями, але патріотами в душі.

  1. ПРАВИЛА УЧАСТІ

До участі в Конкурсі запрошуються виконавці, які виконують пісні на патріотичну тематику, мають досвід концертних виступів та ті, хто заявив про себе своїми успіхами в різних музичних конкурсах і фестивалях.

Вік учасників від 15 років.

Підготовку та проведення конкурсу здійснює і координує установа «Культурний центр України». Попередній відбір учасників здійснює установа «Культурний центр України» на підставі офіційних заявок, творчих рекомендацій і матеріалів, наданих на Конкурс.

Офіційна заявка (Додаток 1).

Конкурсні матеріали:

Прес-реліз

АУДІО / Audio Presentation

CD Audio — 2 шт .: з записами 2-х пропонованих для конкурсу творів, які повинні бути на патріотичну тематику.

Тексти творів, заявлених на конкурс на мові оригіналу.

ФОТО / Photo

3 прим. — носій CD / DVD, format: tiff, jpg., Розмір не менше 300dpi/inch;

Професійне резюме (творча біографія) з додатком копій дипломів інших музичних конкурсів і фестивалів.

Копії паспортів учасника конкурсу та супроводжуючої особи.

Офіційна заявка і конкурсні матеріали на участь у Конкурсі повинні бути спрямовані до 12 серпня  2018 року на e-mail установи «Культурний центр України» [email protected] Вся інформація про заснування на сайті: http://ukrcultura.com

Матеріали, представлені на розгляд для участі в Конкурсі не рецензуються і не повертаються. Некомплектні матеріали або матеріали, надані після зазначеного терміну, не приймаються до розгляду.

Офіційне підтвердження про участь у Конкурсі (Запрошення) надсилається Дирекцією фестивалю від імені постійно діючого організаційного комітету (далі оргкомітет) з підготовки та проведення фестивалю патріотичної пісні «Музика нас з’єднала» не раніше, ніж за місяць до проведення Конкурсу.

Хід Конкурсу висвітлюється засобами масової інформації, акредитованими на фестивалі.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс складається з ПІВФІНАЛУ, ФІНАЛУ ТА ГАЛА_КОНЦЕРТУ.  Всі прослуховування проводяться публічно.

У ПІВФІНАЛІ беруть участь конкурсанти, які пройшли попередній відбір на основі наданих матеріалів і документів (але не більше 21 учасника).

У ПІВФІНАЛІ виконується патріотична пісня, яку представляє конкурсант. Пісня, тривалістю не більше 4-х (чотирьох) хвилин, виконується у супроводі фонограми «мінус один» (mini-disk, CD Audio). Запис допоміжного голосу (бек-вокалу) допустима в тому випадку, якщо він не дублює основний голос (мелодійну лінію) і не заважає прослуховуванню виконавця. Фонограма забезпечується безпосередньо конкурсантом. За результатами ПІВФІНАЛУ до ФІНАЛУ проходять 15 учасників. Півфінал відбудеться в Києві.

У ФІНАЛІ беруть участь 15 конкурсантів, які пройшли півфінал Конкурсу.

Фінал відбудеться в Покровську до дня міста. За результатами фіналу, переможці братимуть участь у гала-концерті, де на одній сцені вони будуть виступати разом з провідними зірками України та отримають свої нагороди.

Заміна заявлених на Конкурс творів може бути проведена тільки з письмової заяви учасника і згоди Дирекції фестивалю не пізніше, ніж за 2 місяці до початку Конкурсу.

Порядок виступу конкурсантів у ПІВФІНАЛІ і ФІНАЛІ Конкурсу визначається жеребкуванням, що проходять в присутності представників засобів масової інформації та членів журі.

Конкурсант може прибути для участі в Конкурсі тільки з однією супроводжуючою особою (стилістом, візажистом, продюсером, композитором, педагогом і т.д.).

Витрати, пов’язані з проїздом Конкурсанта  для підготовчого етапу в м. Покровськ і назад з м. Покровськ, їх реєстрацією, оплатою медичного страхування, забезпечується даними особами і спрямовуючою стороною.

Примітка: На час проведення конкурсу всі учасники конкурсу та супроводжуючі їх особи розміщуються в одному з готелів Покровська, який визначає Дирекція фестивалю.

3. ЖУРІ

Журі формується Дирекцією фестивалю на контрактній основі з числа популярних виконавців естрадної пісні, композиторів, поетів, менеджерів, продюсерів, журналістів, громадсько-політичних діячів, представників творчої інтелігенції, які мають міжнародне визнання і сприяють популяризації ідей фестивалю і які не є менеджерами або продюсерами учасників конкурсу.

Кількісний склад журі в 2018 році – не більше 10 осіб, включаючи Голову журі, відповідального і технічного секретарів журі.

Голова журі затверджується Оргкомітетом фестивалю не пізніше, ніж за 1 (один) місяць до початку Конкурсу.

Журі оцінює конкурсне виконання по 10-бальній системі. Найменшим балом приймається «5» (п’ять).

Критерії оцінки конкурсного виконання визначаються складом журі на першому організаційному засіданні журі, яке проводиться за один день до початку Конкурсу.

Форма голосування журі в півфіналі – закрита.

Форма голосування журі в фіналі – закрита.

Голосування членів журі відбувається після закінчення виступу кожного конкурсанта. З числа конкурсантів, які виступили, за найбільшою кількістю балів, отриманих за фестиваль, журі визначає володаря «Гран-прі», Лауреатів і Дипломантів фестивалю конкурсу виконавців патріотичної пісні.

Претендентом на володіння «Гран-прі» Конкурсу є конкурсант, який набрав найбільшу суму балів за підсумками виступу на гала-концерті.

Журі має право ділити премію (крім «Гран-прі» та 1-ї премії) в рівних частках між двома конкурсантами, що набрали рівну кількість балів або з незначною різницею балів (до 2-х балів).

Якщо за рішенням журі неможливо визначити учасника, що відповідає необхідним критеріям для вручення премії (в тому числі і «Гран-прі»), премія не вручається.

Засідання журі закриті, рішення журі остаточні і перегляду не підлягають.

Рішення журі оформляються протоколами. Протоколи журі ведуться російською мовою і зберігаються постійно в Дирекції фестивалю.

У своїй роботі журі діє в рамках даного Положення про конкурс.

4. ПРЕМІЇ І ПРИЗИ

За результатами конкурсних виступів у ПІВФІНАЛІ призи і премії не присуджувати.

Учасник ПІВФІНАЛУ, що не пройшов у ФІНАЛ Конкурсу, отримує Свідоцтво, яке підтверджує його участь у ПІВФІНАЛІ фестивалю.

За результатами конкурсних виступів у ФІНАЛІ Конкурсу присуджуються нагороди:

«Гран-прі» — 50 000 грн;

«1-а премія» — 25 000 грн;

«2-а премія» — 15 000 грн;

«3-я премія» — 10 000 грн.

Учасник конкурсу, який не удостоєний звання Лауреата, нагороджується дипломом, із присвоєнням звання «Дипломант Фестивалю патріотичної пісні «Музика нас з’єднала»».

5. Заключні положення.

Учасник конкурсу, який отримав Свідоцтво, має право подачі документів на подальшу участь у конкурсах.

Участь у Конкурсі означає повне і безумовне прийняття правил даного Положення.

У разі невиконання правил даного Положення, Конкурсант може бути дискваліфікований.

Дискваліфікацією в конкурсі є:

  • порушення правил даного Положення;
  • нанесення шкоди іміджу фестивалю;
  • відсутність конкурсанта на генеральних репетиціях;
  • відхилення від запланованого виступу – такого, яким воно було на генеральних репетиціях;
  • порушення авторських прав, конфлікт з журі, організаторами, спонсорами;
  • тиск на журі, організаторів, спонсорів з метою отримання преференцій;
  • непристойна або вульгарна поведінка по відношенню до членів оргкомітету, членів журі та публіки.

Рішення про дискваліфікацію приймається оргкомітетом фестивалю.